KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affischer 13249287
nr 1324 9287
Horst Janssen
(1929-1995), Tyskland
Affischer, 2 st, 1970-tal. En är signerad. Oramade lösa blad. 74x44 cm respektive 60x65 cm
Kondition: Den osignerade ngt skadad
Horst Janssen, tysk konstnär född 1929, död 1995.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:22:44
27/4 22:26:26